Seçtiklerimiz
Son Yazılar
Neden Tester Parfüm
Parfüm hem kadınların hem de erkeklerin hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Her birey parfüm kullanmadan asla dışarı çıkmazlar. Ten yapınıza karakterinize ve kişiliğine uygun kullandığınız parfümler hiç çıkmadan üzerinizde bütün gün boyunca güzel kokmanızı sağlarlar. Güzel kokulu bitkilerin ve e..
Tester parfüm alınır mı?
Parfüm firmaları, satışlarını artırmak için, belli sayıdaki toptan parfüm satışlarının yanında genellikle beyaz kutularda, kapaksız olarak ve şişenin üzerinde "tester" ibaresi bulunacak şekilde tester parfümlerini satış noktalarına göndermektedirler. Firmadan firmaya değişiklik göstermekle beraber, ..
Tester Parfüm Nedir?
Tester parfüm parfüm firmalarının satış öncesi ürün kokusunu müşterinin deneyebilmesi için özel üretilmiş olan müşterilerin parfümü satın almadan önce kokusunu deneyebilecekleri numunelerdir. Gercek Tester Parfüm Sahtesinden Nasıl Ayırt Edilir? Gerçek tester parfümler orijinal parfüm kutuları..
Tester Parfümler Orijinal Midir?
Tester parfüm şişesi, kokusu ve diğer özellikleri ile aynı markanın yüzlerce ya da binlerce liradan satışa sunduğu parfümlerle birebir aynıdır, dolayısıyla tamamen orijinal bir üründür. Aynı fabrikadan aynı üretim bandında çıkan tester parfümler, orijinal kokuya ve kalıcılığa sahiptir. Bu nedenle ge..
Tester Parfümlerin Avantajları Nelerdir?
Tester parfümlerin pek çok avantaja sahip olması, günümüzde dünyanın en kaliteli parfüm markalarından ürün satın almak isteyenlerin tercihlerini de etkilemektedir. Öncelikle tester parfümün en büyük avantajı tabii ki uygun fiyatlı olmasıdır. Orijinal ürün olması da bir diğer avantajıdır. Bu nedenle ..

Blog

Copyright © 2020 Blog
Tüm hakları saklıdır.